лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Маша Єфросиніна стала спікеркою від України на найбільшому заході ООН з прав жінок (ФОТО)

Маша Єфросиніна виступила як запрошена спікерка на найбільшому щорічному зібранні з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок штаб-квартири ООН. 68-ме щорічне засідання Комісії ООН проходило з 11 до 22 березня в Нью-Йорку.Темою цьогорічного засідання стало «Прискорення досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок».

На CSW68 уряди, неурядові організації, представники громадянського суспільства, експерти та активісти з усього світу зібралися разом, щоб узгодити дії, які можуть покласти край бідності жінок і сприяти гендерній рівності.

В рамках CSW68 Комісією була організована дискусійна панель, присвячена воєнним злочинам, включно з сексуальними, скоєними над жінками та дітьми. Маша Єфросиніна виступила з доповіддю про ситуацію в Україні.«Всі ті жахи, заподіяні нашим жінкам російськими солдатами, призвели до страшних психологічних і фізичних наслідків. Катування жіночих геніталій, примус до сексуального контакту через погрожування позбавленням життя жінкам, їхнім дітям та чоловікам, знущання і ґвалтування десятками росіян однієї жінки або дитини…

Цю інформацію отримано безпосередньо від потерпілих слідчими Генеральної Прокуратури, з якою співпрацює «Фонд Маша». Так, зараз у нас немає статистичних даних про сексуальні злочини на окупованих територіях, і я просто подумати боюся, які цифри ми отримаємо, наприклад, після деокупації Маріуполя.

Але в нас вже була Буча, був Гостомель, інші регіони, тому певне уявлення про масштаби цих звірств ми маємо. Сьогодні ми («Фонд Маша») працюємо з постраждалими від сексуального насилля жінками, надаємо їм психологічну допомогу всіма методиками, що маємо. І ми бачимо, що їхня травма настільки глибока, що у разі її непропрацювання у більшості випадків призводитиме до спроб самогубства.

Маємо цього не допустити. Через два роки повномасштабної війни у нас в країні здається, що світ поставив на паузу віру в наш народ, віру в нашу перемогу.

Але ви навіть не уявляєте, наскільки для нас важливо, щоб ви продовжували вірити. Це надає нам силу йти вперед. І я дуже хочу повернутися в Україну і сказати нашим жінкам, які пройшли через ці страшні випробування, що світ не байдужий до них.

Сказати, що їхній біль відчувають. Повірте, це надасть їм сили відкривати більше правди про те, що зробив з ними ворог, і ми зможемо фіксувати ще більше злочинів, які будуть направлені до міжнародних судів», — наголосила Маша Єфросиніна у своїй промові.8 березня у своєму профілі в Instagram Маша Єфросиніна оголосила березень місяцем жінок і анонсувала низку заходів, присвячених ролі жінки в сучасному українському суспільстві.

Читайте також: Дочка Маші Єфросиніної не прийняла шлях матері та відхрестилася від її вибору: “Я навіть просто не хочу”

Для довідки:

*Комісія ООН зі статусу жінок (CSW) є головним глобальним міжурядовим органом, який займається виключно просуванням гендерної рівності та розширенням прав і можливостей жінок. Заснована 21 червня 1946 року.

CSW відіграє важливу роль у просуванні прав жінок, документуванні реального життя жінок у всьому світі та формуванні глобальних стандартів щодо гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Під час щорічної двотижневої сесії Комісії представники держав-членів ООН, організацій громадянського суспільства та установ ООН збираються в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Вони обговорюють прогрес і прогалини в імплементації Пекінської декларації та Платформи дій 1995 року, ключового глобального політичного документа щодо гендерної рівності, та 23-ї спеціальної сесії Генеральної Асамблеї, що відбулася у 2000 році (Пекін+5), а також нові питання, які впливають на гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок.

Держави-члени узгоджують подальші дії для прискорення прогресу та сприяння реалізації жінками своїх прав у політичній, економічній та соціальній сферах.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: newsyou.info  Переглядів: 313


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook