лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Узелков, який повідомив про інвалідність, показав своє свіже фото і розповів, що робитиме далі

Узелков, який повідомив про інвалідність, показав своє свіже фото і розповів, що робитиме далі
Український боксер В'ячеслав Узелков 4 березня в Instagram опублікував фото з лікарняної палати. "Друзі, вдячний усім небайдужим за слова підтримки.

Нещодавно пройшов лікування під наглядом найкращих спеціалістів. Усе добре – розпочинаю процес відновлення.Незважаючи на тимчасові труднощі, тренувальний онлайн-процес не зупинявся ні на мить", – повідомив Узелков.

Він зазначив, що спортивні групи, які він веде як тренер, продовжували заняття.

"Щоденно формувався графік тренувань, відбувався контроль харчування та менеджерський супровід кожного учасника.

За час лікування отримав зворотний зв'язок (думки, побажання, рекомендації) з приводу методів індивідуального супроводу.

Наразі розпочинаємо активну підготовку до літнього сезону", – додав він.
КОНТЕКСТ

  • Останній бій у кар'єрі боксера відбувся у 2014 році. Загалом спортсмен провів 34 бої, здобувши перемогу у 30 з них. У минулому в Узелкова стався інсульт.

  • 12 лютого 2024 року боксер повідомив, що його госпіталізували на "швидкій" до Києва. Узелков не став тоді уточнювати причини госпіталізації, але перед цим виклав у мережу відео, яке зняв, перебуваючи у лікарняній палаті Вінниці. "Я вижив і не дам спокою ворогам", – написав він тоді.

  • 21 лютого боксер оприлюднив фото, на якому його було знято на тлі Національного інституту хірургії та трансплантології імені Олександра Шалімова. "Цей допис до батьків, які мріють про спортивні досягнення своїх дітей. Так ось, я ніколи й не міг підозрювати, що моя спортивна кар'єра закінчиться саме тут. У лікарні Шалімова. Я не відмовляюся від результатів, і досягнень, і всіх почестей. Але потім що? Лікарня й інвалідність і допомога друзів, – написав він. – Я не плачу, а дякую друзям і близьким знайомим, що одразу відгукнулися й допомогли мені. Як кажуть, спорт – це життя. А я скажу: професійний спорт – це інвалідність". 44-річний Узелков звернувся до батьків, чиї діти професійно займаються спортом, закликавши їх обміркувати цей вибір.

Читайте також: Узелков розкрив несподівані подробиці свого завершення спортивної кар’єри

  • Узелкову зробили дві операції. На нього чекає третя.
скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: gordonua.com  Переглядів: 1 218


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook