лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

SKYLERR емоційно відповіла, чому хотіла відмовитися від участі в Нацвідборі-2024

Молода співачка SKYLERR вперше зізналась, чому хотіла відмовитися від участі у Національному відборі на Євробаченні-2024.

Співачка зазначила, що всі конкурсанти перебували в рівних умовах. Однак, ствердила, що відбір на пісенний конкурс має певні правила.Артистка розповіла, що кожен з учасників мав можливість добре себе презентувати та розповісти про свій конкурсний трек. Також вона не має жодних претензій до застосунку Дія, адже голосувало дуже багато українців.

Я не звинувачую Дію ні в чому. Це абсолютно нормально, дуже велика кількість людей голосувала. Ми всі були в рівних умовах. Мали однаковову кількість часу на промо, могли піарити себе, знайомити людей з піснями, закохувати в себе, – сказала вона.

Утім, SKYLERR вважає, що голосування за улюбленого учасника, мало відбутися вчасно. Тільки тоді воно було б правильним, за словами дівчини. В іншому випадку, на думку Валерії, на результат вибору людей могли вплинути інші фактори.

Після того, як завершуються ці виступи, є година на голосування. Вайб пісенного конкурсу полягає саме в емоції, післясмаку. Людина йде голосувати за те, що вона тільки-що побачила.

Коли ми даємо добу на голосування додатково, то лояльною аудиторією стає фанбаза. Додається доба на промо-кампанію своїх пісень, – висловилась артистка.

Читайте також: Ірина Сопонару показала нове фото зі своїм бойфрендом-іноземцем

Співачка ствердила, що під час додаткової доби на голосування, могли робити свій вибір навіть ті, хто не дивився Нацвідбору. Також як сказала Валерія, правильні комунікаційні дії теж могли вплинути на вибір суспільства.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 427


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook