лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Демі Мур показала рідкісне відео з важкохворим Брюсом Віллісом

Зірка провідала свого колишнього чоловіка.

Американська акторка Демі Мур після розлучення з голлівудською зіркою Брюсом Віллісом залишилася з ним у чудових стосунках.А днями артистка провідала колишнього чоловіка у нього вдома. Разом з тим Мур показала, який вигляд має 68-річний Вілліс, якому більше року тому встановили страшний діагноз - лобово-скронева деменція.

На відео, яким поділилися рідні Брюса Вілліса, Демі Мур ніжно обіймається з екскоханим, а він притуляє її до себе і цілує.

Як відомо, 30 березня 2022 року донька Вілліса та Мур повідомила, що її батько завершує акторську кар'єру через проблеми зі здоров'ям. Пізніше ЗМІ дізналися про те, що у Вілліса афазія – розлад мови, що виникає після пошкодження мозку. Через нього уражаються мовні та когнітивні здібності. Згодом стало відомо, що у зірки "Міцного горішка" діагностували страшну хворобу - лобово-скроневу деменцію, однією з симптомів якої є афазія.

Читайте також: Демі Мур поностальгувала про шлюб із Брюсом Віллісом

Нещодавно друг Брюса Вілліса поділився, як хвороба змінила актора. Зокрема, друг актора зізнався, що він не одразу його впізнає. Окрім того, акторові довелося відмовитися від читання, адже мовні навички йому більше недоступні.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tsn.ua/glamur  Переглядів: 194


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook