лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Зірка "Довбуша", яка зіграла Марічку, позувала на дереві

Дар'я Плахтій взяла участь у зухвалій фотосесії.

Українська акторка Дар'я Плахтій, яка зіграла Марічку у історичному екшені "Довбуш", розбурхала уяву шанувальників новими пікантними світлинами.



Нещодавно артистка взяла участь у провокаційній фотосесії, під час якої позувала у лісі. Авторкою сміливих кадрів Плахтій стала фотографиня Софія Бачила. На сторінці в Instagram Дар'я розмістила декілька фотографій, на яких позує без спіднього.

 Зірка "Довбуша", яка зіграла Марічку, позувала на дереві

На одному з фото акторка постає у куртці, лежачи на містку. На інших світлинах Дар'я майже оголеною сидить та лежить на дереві. "Балансую між гармонією і диструктивом. Я норм", - прокоментувала кадри акторка.



Своєю чергою, шанувальники Плахтій були приголомшені її сміливим образом, про що розповіли у коментарях під знімками:

- Розкішна дівчина
- Тіло – вогонь!
- Ти дуже надихаєш
- Дуже гарно!

Читайте також: Голлі Бейлі, яка зіграла темношкіру русалоньку Аріель, похвалилася іграшковою копією себе

Нагадаємо, раніше Дар'я Плахтій потішила шанувальників світлинами ще з однієї зухвалої фотосесії, під час якої позувала в ультракоротких шортах в образі хуліганки.
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 408


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook