лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ілона Гвоздьова розповіла про емоційне вигорання

Ілона Гвоздьова розповіла про емоційне вигорання
Ілона Гвоздьова розповіла про вигоряння й відмінність творчих людей, яка допомагає "перевернути гори".

Ілона Гвоздьова продемонструвала півголі кадри свого розслаблення в підвісному кріслі серед дерев і поділилася міркуваннями. Знімки в трусиках і топі з довгими рукавами танцівниця підписала текстом про вигорання.Почала Ілона з того, що психологічно допомагає й наснажує:

"Натхнення – головна відмінність творчих людей. Воно визначає можливість зробити що-небудь від душі. Це азарт і захопленість, із якими легко "перевернути гори".

Натхнення – це душевний стан, який наділяє людину великим запасом енергії, ентузіазмом, продуктивністю. Завдяки йому відбувається концентрація зусиль на виконання завдання, людина присвячує себе його реалізації".


Далі учасниця танцювального телешоу описала, наскільки швидко помічає власне вигоряння й справляється з ним:

"Як творча людина на емоційному рівні я швидко розпізнаю свій стан вигоряння і відразу залишаюсь наодинці з собою й займаю позицію спостерігача, щоб у такий спосіб збагатити свою уяву, фантазію й просто видихнути.

Читайте також: Гвоздьова напередодні 35-річчя кардинально змінила зачіску (ФОТО)

Та сьогодні вже й цього мені не достатньо, вирішила звернутися до психолога і мені не соромно про це казати! Навпаки я пишаюся собою, своїм виваженим рішенням, із віком я стала менш імпульсивною і мудрішою. Те що тепер відбувається в країні залишає в кожного свій відбиток, і нині важливо зробити все для себе, щоби підтримувати своє ментальне здоров'я й залишатися в гармонії із собою".


скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: bigmir.net  Переглядів: 32


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook