Українська танцівниця Ілона Гвоздьова відвела старшу доньку Валерію до школи. Зіркові батьки одягнули на свято вишиванки, а дівчинка обрала собі сміливе вбрання. Проте такий образ сподобався не всім підписникам артистки.
Родина 1 вересня у повному складі вирушила на святкову лінійку. Урочистими фото Гвоздьова поділилася в своєму інстаграмі.
Дівчинка вже пішла в третій клас. Зіркова мама написала, що їй не віриться, що Рія вже така доросла.
"Нехай тебе надихає школа і отримані знання надають крила впевненості. Любимо тебе", – написала Ілона Гвоздьова.
Гвоздьову розкритикували за образ доньки
Артистка з чоловіком одягнула вишиванки. А її донька, схоже, обирала собі образ сама.
На лінійку Валерія одягнула чорну спідницю та білу сорочку з малюнками, які доповнила білими гольфами з намальованими хрестами. Яскравим акцентом в образі дівчинки став жовтий пасок з китицями.
Не всі підписники оцінили вбрання доньки Гвоздьової для такого свята. Деякі батьки розкритикували танцівницю:
    "Всі дітки у вишиванках, а ваша дівчинка наче на Геловін одягнута".
    "А все ж таки гарніше, коли діти в цей день у вишиванках!"
    "Гетри з хрестами! Невже хрестів не вистачає…"
    "Навіщо було пояс від свого плаття дитині чіпляти, якесь дійсно не доречне вбрання. Невже іншим способом неможливо привернути увагу?"
    "Мама та тато одягнуті святково, дівчинка – на двійку! Одяг ніякий, як для 1 вересня!"
    "Рія вдягнена, ніби проходила мимо з якоїсь вечірки і раптово зайшла до школи!"
Однак багато шанувальників стали на захист Ілони і похвалили за те, що вона дозволила доньці одягнутися самостійно. На думку шанувальників, танцівниця зробила правильно:
    "Ого, яка модниця! Мама молодець".
    "Красунечка маленька. Мої вітання! Легкого навчання і хороших оцінок".
    "Яка красуня. Вітаю! Нехай все буде у задоволення".
    "Вітаємо красуню Рію! Ви шикарні!"
    "Оце модница! Вітаємо! Наснаги і натхнення!"
Читайте також: Ілону Гвоздьову розкритикували за недоречний пост у роковини війниРаніше Ілона Гвоздьова розповіла, що донька не любить шкільну форму. За її словами, Валерія хоче бути кожен день різною і при цьому відчувати себе вільно та комфортно.