лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Леся Нікітюк про багаторічний конфлікт з Олексієм Дурнєвим

Між ведучою та шоуменом виникли непорозуміння 2019 року.

Українська телеведуча Леся Нікітюк прокоментувала конфлікт, який вже багато років триває між нею та блогером Олексієм Дурнєвим.Леся зробила це в ефірі шоу "єПитання", ведучою якого вона й є. Зокрема, одним із завдань було назвати відомих українських чоловіків, з якими б українки пішли на побачення. Даша Астаф'єва припустила, що це міг би бути Олексій Дурнєв. Також співачка попросила Нікітюк не ображатися, натякнувши на їхній із блогером конфлікт.

"Лесю, не ображайся, але я думаю, що це Олексій Дурнєв", – сказала Даша.

Однак Нікітюк поквапилася прокоментувати їхній з Олексієм конфлікт. За словами Лесі, вони не сварилися, то все був хайп.

"А чого я маю ображатися? Ми з ним ніколи навіть і не сварилися, це все вигаданий хайп в Інтернеті. Ніхто не може домізкувати, що це все повна дурня", – прокоментувала ведуча.

Леся Нікітюк про багаторічний конфлікт з Олексієм Дурнєвим

Непорозуміння між знаменитостями виникли ще 2019 року. Тоді Дурнєв запустив на YouTube шоу, де він дивився Instagram-stories відомих людей і глузував із них. Часом героїнею випусків ставала й Леся Нікітюк.

Однак, схоже, ведучій це не сподобалося. В ефірі одного з випусків Дурнєв сказав, що йому зателефонувала Леся та попросила не хайпувати на її імені. Відповідь від Нікітюк не забарилася. Вона підтвердила, що телефонувала, однак просила не "перегинати палицю". Також Леся додала, що завдяки таким людям, як вона, у Дурнєва є робота, та назвала себе "роботодавицею", а блогера – "вічним рабом".


Відтоді Олексій не втрачає можливості, аби вчергове підколоти ведучу. У своїх випусках він продовжив дивитися її сторіз, однак кожного разу блюрив обличчя, змінював голос і говорив про Лесю – "та, ім'я якої не можна називати".

Читайте також: Леся Нікітюк виклала фото з тимчасово окупованого Маріуполя

Якось Дурнєв взагалі порівняв Нікітюк із тупою крадійкою із серіалу від Netflix "Емілі в Парижі". Зокрема, 2021 року в стрічці не в найкращому світлі показали киянку. Однак Олексій зазначив, що в серіалі просто була Леся Нікітюк.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tsn.ua/glamur  Переглядів: 507


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook