лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Сумська заступилася за дочку, яка відмовчується у РФ

Сумська заступилася за дочку, яка відмовчується у РФ
Українська актриса Ольга Сумська тяжко переживає розлуку з дочкою, актрисою Антоніною Паперною, яка після початку повномасштабної війни залишилася жити в Росії, де її чоловік-актор Володимир Яглич та двоє дітей. Артистка замовчує свою позицію та з'являється на російських кінозаходах. За що дістається критика як їй, і зіркової матері.

У програмі "ЖВЛ" Сумська знову виправдовувалася за дочку, пояснюючи, що за останній місяць вони отримують "найстрашніші повідомлення": "Я не знаю, як вона тримається, коли вона пересилає мені ці повідомлення, я їх читаю… бажають найстрашнішого!".Народна артистка пояснює, що Антоніна мовчить недарма.

"Хто там, той знає, як це важко щось сказати, щось написати, люди зникають, розумієте? Перш за все вона мама своїх дітей, і вона робить все для того, щоб вони були в безпеці. Вона всім серцем з Україною, вона українка перш за все.Так, їй важко сьогодні, але я не повинна виправдовуватися, я не повинна нічого говорити, бо я не маю на це права, повірте. Дивлячись у вічі тим матерям, які втратили своїх дітей!" - заявила Ольга.

Читайте також: Ольга Сумська у сльозах розповіла про онуків у Москві

Зіркова мама мріє обійняти свою старшу дочку, хоч і поки такої можливості просто немає: "Я вірю в те, що ми колись зустрінемося, ми вже не бачилися рік! Ой, дуже важко, дуже важко, ой, зараз ви мене зворушили!".скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 408


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook