лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Христина Горняк різко відповіла хейтерам через свій вік

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк різко відповіла хейтерам, які пишуть, що вона стара. Блогерка наголосила, що ніколи раніше не почувалася більш красивою та сексуальною, ніж зараз.

У Instagram-Stories Христина підняла тему щодо свого віку. Дівчина наголосила, що їй пишуть, нібито вона застара, хоч їй лише 36 років.Горняк натякнула, що їй часто пишуть за її вік і навіть додають кілька років.

"Горе-коментатори, які пишуть, що я стара, мені майже 40 років, хотіла б вас запитати: "Як вам жити з цим г*мном в душі?"... Мене просто мій вік взагалі не парить, я в свої 36 виглядаю дуже навіть ок, і чим далі, тим краще", – написала Христина.

Блогерка поставила запитання таким хейтерам: "Невже вам немає чим зайнятися, ніж виливати свій гнів та інших жінок".

Христина Горняк різко відповіла хейтерам через свій вік

За її словами, 36 років – це кайф. "Я ще такою вільною, гарною, сексуальною, як зараз, себе не відчувала. Вік – це тільки про досвід, але ніяк не про "кінець життя", – зазначила Христина Горняк.

Крім того, блогерка дала пораду іншим дівчатам: "Нікого не слухайте та просто любіть себе".


До слова, раніше Христина Горняк підтвердила, що приймає подарунки від чоловіків, проте пожартувала, що "шукати папіка" їй запізно, адже вона вже 36-річна.

Вона також відповіла на запитання шанувальників про те, чи доводилось їй платити колись за "гарного хлопця". Христина віджартувалась, але додала, щоб її уберегли, від альфонсів. “Але, якщо без жартів, то я більше за класичну фінансову модель в стосунках”, – сказала Христина.

Читайте також: Христина Горняк зізналася, чи розчарувалася в чоловіках після розриву з Остапчуком

Водночас у нових стосунках її колишній чоловік Володимир Остапчук забезпечує нову дівчину. Він платить за квартиру, комунальні послуги, відпочинок. Але у певних моментах вони розплачуються за послуги окремо, а інколи за двох платить Катерина.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 184


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook