лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Олександр Бережок з "Дизель шоу" пояснив, куди зник з початку війни

Олександр Бережок з "Дизель шоу" пояснив, куди зник з початку війни
"Дизель шоу" дізнався у безпосереднього учасника колективу, чому він зник на цілих шість місяців.

Гумористичне товариство "Дизель шоу" продовжує піднімати настрій українцям під час повномасштабної війни проти рашистів.

Нещодавно учасники згадували те, як вони 7 років тому вперше вийшли на сцену Октябрського палацу в Києві. А зараз вони запитали одного з акторів, Олександра Бережка, щодо довгого мовчання у соціальних мережах.


Чоловік ще на початку повномасштабної війни затих у Instagram. Він ніяк не контактував із шанувальниками, у яких із того самого моменту виникло дуже багато питань. А зараз актор упершепрокоментувавцю ситуацію."А навіщо про це говорити публічно? Бігати і розповідати: ось тут я роблю це, тут інше. Не бачу сенсу. Я розумію, що люди хочуть щось знати більше, але я просто виконував свій обов'язок. . Це нормально. Зі мною фотографувалися люди, які впізнавали на блокпостах. А щоб я сам щось викладав - ні", - заявив Олександр Бережок.


Читайте також: Оля Полякова розповіла, куди зник Олег Винник

Він також розповів, що від початку опинився в теробороні. Навіть черги не було, як у решті міст. Олександр згадує, як треба було знаходити продукти, бо мости були висаджені в повітря і район став "відірваним" від усієї України.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: znaj.ua  Переглядів: 908


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook