лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

40-річна Мейхер знялася у тонкому сарафані зі шкіряними бретелями

40-річна Мейхер знялася у тонкому сарафані зі шкіряними бретелями
Мейхер як модель демонструє речі свого бренда

Українська співачка Надія Мейхер 9 вересня в Instagram свого іменного бренда одягу оприлюднила знімки, для яких позувала в синьому сарафані.Мейхер продемонструвала модель сарфана, у якому поєднано основну частину тонкої тканини – шовку зі шкіряними чорними бретелями. Співачка показала вигляд спереду і ззаду.Контекст:

Мейхер народилася 10 квітня 1982 року в Хмельницькій області. Після закінчення Хмельницького педагогічного училища вступила до коледжу імені Костянтина Ушинського при Київському університеті імені Бориса Грінченка на факультет англійської мови, а 2000 року дебютувала як солістка гурту "ВІА Гра", у якому працювала з перервами до 2011 року. Після того як пішла з колективу, співачка оголосила про початок сольної кар'єри.

Мейхер має трьох дітей. 15 серпня 2002 року вона народила сина Ігоря від бізнесмена Олександра Ліщенка. 23 березня 2012 року в шлюбі з російським бізнесменом Михайлом Уржумцевим у співачки народилася донька Анна, а 17 жовтня 2015-го – Марія.

Мейхер займається волонтерською діяльністю після нападу РФ на Україну.

Читайте також: 40-річна Мейхер продемонструвала обтислий чорний костюм

Чоловік співачки, російський бізнесмен Михайло Уржумцев називав війну РФ проти України "подіями, що відбуваються", уникаючи засудження або підтримки російської агресії. Стосунків з Уржумцевим Мейхер не коментує.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: gordonua.com  Переглядів: 759


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook