лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Анжеліна Джолі подала новий позов проти Бреда Пітта на $250 мільйонів

Анжеліна Джолі подала новий позов проти Бреда Пітта на $250 мільйонів
Анджеліна Джолі має намір таки довести свого колишнього чоловіка до суду.

Після того, як їй було відмовлено у порушенні справи за її позовом до ФБР Компанія Nouvel, яку започаткувала Енджі, подала новий позов проти нього на 250 мільйонів доларів, пише Page Six. Причиною позову стала скандальна виноробня Шато Міраваль на півдні Франції.

Представники компанії стверджують, що Пітт і його оточення вирішили помститися Джолі за розлучення і суди через опіку над дітьми, позбавивши її прибутку.

"У помсту за розлучення та процедуру опіки Пітт розпочав багатогранну багаторічну кампанію із захоплення контролю над Chateau Miraval та присвоєння активів компанії на свою користь, а також на користь своїх компаній та друзів. Призначивши себе законним власником Chateau Miraval, він мав дві мети: узурпувати вартість компанії Джолі, Nouvel та отримати одноосібне право власності на Chateau Miraval", — йдеться в документі, поданому до суду в Лос-Анджелесі.У позові також йдеться про те, що Бред Пітт намагався шантажувати Джолі її фінансовою часткою у виноробні, щоб змусити її підписати "пункт про мовчання", що забороняє їй обговорювати обставини, які передували їх розлученню. Також він нібито спустив мільйони доларів із грошей підприємства на "марнославні проєкти, які практично не мають комерційного обґрунтування". Наприклад, більше мільйона доларів пішло на облаштування басейну, а також велику суму витратили на перероблення єдиних сходів у замку.

Позивач наголошує, що актори, одружені, придбали маєток на півдні Франції, площу якого 1300 акрів, у 2008 році. Подружжя вклало десятки мільйонів доларів зі своїх коштів у його покращення. Кожен із них володів половиною (50%) через складну мережу холдингових компаній. У позові стверджується, що "більша частина особистого стану Джолі" була пов'язана з виноробною.

Згідно з договором, який існував між парою, Джолі мала курувати гуманітарні проєкти, серед яких — і сімейний фонд Джолі-Пітт, а на Бреді лежав контроль за інвестиціями пари в Chateau Miraval.

Попри те, що виноробня виграла чимало призів і стала цінним активом, все було не так добре через захоплення Пітта алкоголем.

Читайте також: Даша Астаф'єва у свій день народження закликала українців збирати гроші для ЗСУ

У позові згадується і бійка на борту літака в 2016 році, коли п'яний Пітт посварився з Анджеліною і вдарив її та їхнього прийомного сина Меддокса. Фото побоїв на руках актриси спливли у Мережі.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: focus.ua  Переглядів: 897


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook