лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Алан Бадоєв більше не творитиме для зірок з росії

У липні Алан Бадоєв виїхав з України разом з Максом Барських, щоб підготувати серію благодійних заходів у кількох частинах світу. За кордоном він дав інтерв'ю німецькому виданню Kaltblut і розповів про співпрацю з російськими артистами.

41-річний Алан Бадоєв не став заперечувати, що протягом двох десятиліть знімав кліпи для топових артистів країн СНД, у тому числі й росії. Однак, за його словами, після 24 лютого російські селебріті не залишили йому вибору. Режисер відрікся від співпраці з ними."Я пережив спочатку шок, страх, а потім глибоке розчарування. Адже по суті люди, для яких я творив, виявилися безхребетними, переляканими, а іноді й брехливими. Коли до твоєї країни прилітають бомби, коли гинуть твої друзі, ти не можеш бути осторонь. Ти маєш бути на боці правди", – заявив Алан Бадоєв.

Він наголосив, що більше не творитиме для зірок з росії, адже ті не варті його кліпів і відео.

"Мій етап роботи з російськими артистами завершений, вони не варті моїх кліпів і тієї любові, без якої я не можу творити. Сьогодні переді мною більш глобальні цілі та завдання", – додав режисер, який зараз працює над документальним фільмом про війну "Довга доба".

Алан Бадоєв більше не творитиме для зірок з росії

Нагадаємо, ще в березні Алан Бадоєв критикував путіністку Поліну Гагаріну, яка співала на "Лужниках" на честь 8 річниці окупації Криму. Він хотів напитися за душу артистки, яка так мізерно використовує свій талант. "Відтепер твій голос дорівнює кулям і бомбам, які прилетіли на голови українців", – дорікав Гагаріній автор її кліпів.

Він також висміював репера Тіматі, якому "набашляли грошей" за ганебну появу на "Лужниках".

Режисер уже розкаювався за роботу з росіянами Максимально показував "дружбу народів", – Алан Бадоєв зізнався, чи шкодує про роботу в Росії

Цікаво, що, за словами Бадоєва, війна забрала в нього бажання знімати кліпи. Він не бачить себе на майданчику й не розуміє, навіщо цим займатися.

Читайте також: Алан Бадоєв про життя в умовах війни та зміну діяльності

"Мені довелося відмовитись від себе вчорашнього повністю. Я вчорашній не потрібен сьогоденню. Я маю побудувати особистість, яка потрібна сьогодні, бути корисним, щось зробити для своєї країни", – казав Алан Бадоєв в інтерв'ю Маші Єфросиніній.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 356


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook