лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Злата Огнєвіч з "Холостячки" нарешті зізналася про свої стосунки з чоловіками

Злата Огнєвіч з "Холостячки" нарешті зізналася про свої стосунки з чоловіками
Українська співачка Огнєвіч розвіяла чутки щодо її стосунків з чоловіками.

Українська співачка Злата Огнєвіч вразила, як учасниця найромантичнішого шоу "Холостячка". Крім того, вона активно веде власний блог в instagram, де розповідає не лише по своє особисте, а й творче життя. За її акаунтом стежить 496 тисяч підписниківНе так давно в сторіс соціальної мережі вона відповідала на питання шанувальників та вирішила розвіяти чутка щодо її особистого життя. після того, як в неї не вийшло знайти в проєкті "Холостячка" того самого чоловіка, шанувальники намагаються домислити, хто ж насправді в її серці. Досить часто буває, що співачка навіть й натяку не дає, проте дехто фантазує на ходу, породжуючи чутки.


Так, Злата говорить, що її улюблена тема - це плітки. Вона каже що люди, які ніколи з нею не працювали в її команді, чомусь краще за співачку знають хто скільки отримує грошей, як проходять її тури та навіть що вона разом з командою їсть. А інколи Златі розповідають що за її спиною люди кажуть гидке та бридке.

Теж стосується і її стосунків з чоловіками. Вона каже:

Читайте також: Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем

"Так, ніби в мене з кимось стосунки, п'ятим, десятим. А я в цей час одна вдома сиджу і думаю, блін, ніякого особистого життя".

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: sport.znaj.ua  Переглядів: 541


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook