лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Каньє Вест звинуватив Adidas у плагіаті сандаль

Музиканта розлютив дизайн нового взуття від світового бренду.

Репер Каньє Вест накинувся зі звинуваченнями на виконавчого директора німецької компанії Каспера Рорстеда.



Артист звинуватив бренд спортивного одягу у копіюванні дизайну його моделі сандалів Yeezy Slide. Примітно, що Каньє співпрацює з Adidas вже близько 10 років і раніше жодних претензій він не мав.

Компанія планує випустити шльопанці Adilette 22. Уест заявив, що цей вчинок втілює в собі всю непошану великих корпорацій до творців. Він назвав гейкові Yeezy, що готуються до випуску сандалії.

Каньє Вест звинуватив Adidas у плагіаті сандаль


Читайте також: Каньє Вест зачитав реп із мішком на голові

«Я більше не маю наміру терпіти це відверте копіювання. Я звертаюся до представників снікер-культури. До кожного гравця, репера або просто продавця-консультанта в магазині. Це для всіх, хто хоче самовиразитися, але не ризикує, бо боїться, що його звільнять чи назвуть божевільними. Хоробрість – це відсутність страху. Хоробрість – це тріумф правди над страхом. Це Ye з обличчям, розфарбованим синьою фарбою», - написав Каньє Уест на особистій сторінці в соцмережі, пізніше видаливши свою посаду.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 573


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook