лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

В житло Лідії Таран потрапила ракета і вбила людину

В житло Лідії Таран потрапила ракета і вбила людину
Ведуча розповіла, чи збирається повертатися в Україну найближчим часом.

Українська ведуча телеканалу 1+1 і куратор благодійного проєкту "Здійсни мрію" Лідія Таран разом з дочкою Василиною зараз проживає у Франції. За кордоном Лідія намагається допомагати Україні: дає інтерв'ю місцевим ЗМІ, розповідає про війну французькою, проводить благодійні концерти в містах Європи. Також разом з колегами вона запустила програму Ukraine SOS.

У прямому ефірі телемарафону "Єдині новини" ведуча розповіла, що поки їй страшно повертатися додому — в її будинок потрапила ракета і вбила людину."Безпека – найголовніше. Поки люди не відчують, що безпечно – повертатись не варто. В моєму будинку вбило людину ракетою. Мені небезпечно в моєму будинку. Я поки не бачу свою дитину і себе в ньому. Це головний аргумент чому поки ми не збираємось повертатись додому", – поділилася Лідія.


Також ведуча розповіла про своє життя під час війни та про те, як її дочка адаптувалася у Франції.

"У Франції дітей в школи дуже легко беруть, але треба певний час, щоб дитина освоїлася. І от Василина адаптувалась, у неї з'явилися там друзі. Тут навчання триває до кінця червня. Вона також вчиться паралельно онлайн в українській школі, після того, як повертається з французької. Цілими днями зайнята освітою. І, звичайно, у вільний час моніторить новини про Україну, спілкується з друзями, які зараз розкидані по всьому світу", – повідомила Таран.


Лідія також багато спілкується з українцями, які втекли від російської агресії до Європи. Каже, що більшість вже дуже хочуть повернутися додому, але поки не можуть. Бо так буде спокійніше українським військовим воювати та безпечніше для самих людей.

"Три місяці злилися в один день. Українці в Європі, які хочуть повернутися додому – це невидимий вирій журавлів. Вони вже в думках летять додому, а фізично вони ще тут", – сказала телеведуча.

Читайте також: Лидия Таран сбежала с дочерью во Францию и рассказала, как помогает Украине

Її колега, подруга і кума Марічка Падалко підтримала Лідію.

"Ми сумуємо, ми тебе любимо. Ми всі єдині, працюємо на перемогу хто б де не був. Україна – це всі, хто її любить і всі, хто їй допомагає. Вірю, що скоро побачимось і обіймемось з тобою", – сказала Марічка.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 3 937


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook