лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Оля Полякова розповіла, як живеться її донькам за кордоном

Оля Полякова розповіла, як живеться її донькам за кордоном
Наразі співачка Оля Полякова разом із двома доньками перебуває за кордоном. Мабуть, виконавиця живе у своїх знайомих, а може, навіть у зовсім незнайомих людей. Артистка розповіла, що зараз у них немає хатньої робітниці, немає няні, та її донькам, та і їй самій доводиться все робити самостійно.

В інтерв'ю Оля Полякова розповіла, як зараз живуть її діти, а також заговорила про те, щоб розпочати пошук нової роботи."Немає домробітниці, немає няні, і дочкам доводиться допомагати мені по господарству. Тому їм довелося багато чого навчитися. Якщо чесно, я дуже рада цьому. Коли вони миють посуд або пилососять, думаю: "О, хороші дівчата у мене ростуть! Усьому навчаться і з будь-якої ситуації викрутяться!" Тому що життя непередбачуване! - зауважила Оля Полякова. … Зараз навіть думаю, що робитиму далі, можливо, викладатиму вокал або даватиму уроки гри на фортепіано".

Виконавиця не раз зазначала, що вона виявилася не такою сильною, як завжди, поставала перед шанувальниками. Замість підтримувати чоловіка, який зараз служить у територіальній обороні, він втішає її. Оля Полякова намагається тримати себе в руках заради дітей, щоби з ними все було добре:

Читайте також: Оля Полякова расцеловала руки Ирине Билык (ВИДЕО)

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 1 722


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook