лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Исполнительница Jerry Heil подает в суд на оскорбившего ее певца

Звезда аргументировала свое решение в Instagram, отметив, почему боялась ходить по улицам родного города.

Популярная украинская исполнительница Jerry Heil, которая рассказала, с чьей потерей не может смириться, подает в суд на певца FAYNYY. Парень написал песню "Не Яна", используя нецензурную лексику о Яне Шамаевой (настоящее имя звезды). О своем решении девушка сообщила в Instagram.

"Ніколи не була конфліктною — і от знову. Як я і писала, трек з приспівом "тр*хнути JH" я щасливо ігнорувала, поки мене не почали запалювати інфою про нього. Але цього для хайпу було мало, тому виконавець вирішив поставити його на рекламу!""Що далі? Хлопець написав в сторіз, що якщо я не відреагую, він напише ще таких чудесних тречків! Але що сталося після моєї реакції? Чувак зняв відео, де каже, що НЕ ЦЕ мав на увазі, аргументувавши це нескоримим фактом типу: "замініть "тр*хнути" на "поцілувати" — і у пісні набагато приємніший сенс", - написала знаменитость в соцсети.

Исполнительница Jerry Heil подает в суд на оскорбившего ее певца

Яна Шамаева уверена, что у исполнителя было время для раздумий над текстом своего трека до его премьеры. Девушка отметила, что со временем стала более сильной и закаленной для принятия решения подать иск в суд. В публикации она поделилась неприятными воспоминаниями со времен жизни в родном городе.

"Я яскраво пам’ятаю, як боялася ходити вулицями свого міста, бо в 13 років отримувала листи сексуального характеру від сусіда. Як неодноразово прямо серед вулиці отримувала ляпаса по дупі від проїжджаючих повз крутих васильківських наїзників моторолерів. Пам’ятаю, як боішся підняти очі, коли йдеш вулицею, бо компанія зліва вважає, що "кскскс" — чудовий спосіб тебе покликати. Таких ситуацій сталося з сотню лише зі мною. Але таких випадків — мільйони з мільярдами дівчат у світі!" - уточнила Jerry Heil.


Читайте также: Jerry Heil про нервный срыв, первые шаги в музыке и буллинг в школе

По мнению звезды, артист FAYNYY хочет хайповать с помощью подобных композиций, однако она его не осуждает за это. В рамках процедуры подачи иска Яна уведомила парня о своих намерениях и подкрепила соответствующее письмо к публикации.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 786


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook