лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Українці вважають, що тема ментального здоров'я потребує більшої уваги – дослідження Gradus Research

Більшість українців вважають, що тема ментального здоров’я потребує більшої уваги. Про це свідчать результати третьої хвилі дослідження, проведеного соціологічною компанією Gradus Research у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.Весняна хандра: чому так відбувається і як з цим впоратися


Деталі

Так, 44% респондентів вважають, що темі ментального здоров’я останнім часом приділялося більше уваги в інфопросторі. 35% опитаних останнім часом стали більше говорити про це у власному оточенні, а 28% – у родині.

Водночас 75% респондентів вважають, що тема ментального здоров’я потребує більшого висвітлення.

Загалом опитані українці оцінюють свій ментальний стан як середній. Цей показник стабільний і тримається на рівні 50-51% впродовж останніх півтора року.

Щоб впоратися із нервозністю або стресом, респонденти використовують інтернет (39%), перегляд фільмів і серіалів (34%), а також спілкування з друзями та сім’єю (32%).

У питаннях ментального здоров’я українці найбільше довіряють психологам і психотерапевтам (24%), сімейним лікарям (16%) і психіатрам (15%).

Також 27% опитаних вважають, що ставлення у суспільстві до теми ментального здоров’я стало більш позитивним. Водночас 25% – переконані, що покращилося ставлення до людей, які мають такі проблеми.

Читайте також: 10 ефективних способів покращити зір

Серед заходів, які варто було б запровадити у сфері ментального здоров’я, 44% респондентів вказали необхідність проводити навчання із самодопомоги та навичок першої психологічної допомоги, а 49% – покращення доступу до таких послуг.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: meta.ua  Переглядів: 889


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook