лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

5 способів захисту мозку від деменції

Згодом навіть незначні зміни способу життя можуть позитивно позначитися на здоров’ї мозку. І ось 5 способів захистити наш організм від старечого недоумства.Правильне харчування. Овочі, риба, яйця, бобові, горіхи, оливкова олія і фрукти повинні постійно бути присутніми в раціоні. А ось вживання червоного м’яса, алкоголю і цукру потрібно обмежити, як і оброблених і вже упакованих продуктів. До речі, здорове харчування знижує ризик діабету другого типу, пов’язаного з хворобою Альцгеймера.

Вправа. Користь спорту неможливо переоцінити. Якщо ви ніколи не тренувалися або робили це занадто давно, то почніть з пішої ходьби. Намагайтеся приділяти фізичним навантаженням не менше півгодини 5 днів на тиждень. Обговоріть тренування зі своїм лікарем, перш ніж робити їх більш інтенсивними. Використовуйте мобільні додатки, що дозволяють відстежувати рівень фізичної активності – вони підвищують мотивацію.

Спілкування. Чим більше ви спілкуєтеся, тим корисніше це для мозку, а велике коло спілкування набагато знижує ризик розвитку старечого недоумства. Тому заводіть собі більше друзів і приятелів, як в реальному житті, так і в інтернеті.

Хороший сон. Люди часто забувають про важливість нічного відпочинку. Поки ми спимо, мозок очищається і оновлюється. Необхідно витрачати на сон не менше 79 годин на добу, це важливо для здорового способу життя.

Читайте також: Покращує пам'ять та запобігає погіршенню когнітивних функцій: несподіваний ранковий напій

Тренування мозку. Волонтерство, читання книг, вирішення кросвордів і головоломок, навчання новій мові або грі на музичних інструментах – все це відмінні способи збереження мозку активним і здоровим. В останні роки з’явилося безліч спеціальних комп’ютерних програм, ігор і мобільних додатків, які не тільки зберігають пам’ять, але і тренують її.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: medicalanswers.com.ua  Переглядів: 1 079


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook