лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Три неіснуючі хвороби, які часто діагностують в Україні

Не усі лікарі мають час і бажання навчатися під час практики. Це призводить до того, що вони діагностують міфічні хвороби, яких немає у міжнародній класифікації

Вегетососудіста дістонія

Через різноманітність симптомів, які вкладаються в це "захворювання", діагноз ставлять за будь-якої зручної нагоди. Це прискорене серцебиття, слабкість, втрата апетиту, підвищена стомлюваність, головний біль, пітливість.

Насправді людина може мати психічні розлади – депресію, панічні атаки, тривожний розлад. Причиною симптомів можуть бути залізодефіцитна анемія, гіпотиреоз, аритмія, гіпертонія, синдром хронічної втоми, вірусні інфекції. А деякі симптоми – варіант норми.

Дисбактеріоз

Загадкове "порушення мікрофлори" кишок або шкіри, часто після прийому антибіотиків. В англомовній літературі описують можливість розвитку справжнього дисбактеріозу, який проявляється небезпечною для життя інфекцією, наприклад псевдомембранозний коліт.

Але трапляється він у багато разів рідше, ніж той "дисбактеріоз", який діагностують у нас. Тому якщо лікар виписує вам пробіотики, просто не витрачайте гроші.

Авітаміноз

Діагноз зазвичай ставлять наприкінці зими – на початку весни. До симптомів авітамінозу відносять втому, занепад сил, млявість, низьку працездатність.

Читайте також: Українців вбиває не лише війна: як врятуватися від підступної хвороби

Сезонний брак вітамінів – це гіповітаміноз. Якщо людина щодня повноцінно харчується, у раціоні є овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясо, то нестачі вітамінів не буде. Інше питання, якщо за симптомами ховається захворювання, яке потребує уваги лікаря, його треба діагностувати та лікувати, і вітаміни тут навряд чи допоможуть.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 210


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook