лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Чи можна вживати алкоголь, якщо у вас діабет

Чи можна вживати алкоголь, якщо у вас діабет
Діабет – небезпечне захворювання. Пошук здорових способів знизити рівень цукру в крові дуже важливий для лікування цього стану. Але чи означає це, що випивка закінчилася?

Люди з діабетом не можуть розщеплювати глюкозу (цукор) до енергії. Або їм не вистачає інсуліну для переміщення глюкози, або створений ними інсулін не працює належним чином. Люди з цим захворюванням повинні бути особливо обережні, щоб контролювати і підтримувати свій рівень цукру. Зазвичай це означає скорочення вживання солодких продуктів і напоїв.Алкоголь рідко вважається солодким напоєм, але вона містить величезну кількість прихованих цукрів, що може бути дуже проблематичним для тих, кому потрібно регулювати рівень цукру.

Алкоголь впливає на рівень цукру в крові. Але при обережному поводженні і дотриманні деяких запобіжних заходів люди з діабетом можуть насолоджуватися напоями.

Вживання алкоголю значно збільшує ризик низького рівня цукру в крові (гіпоглікемії), що може бути небезпечно. Якщо ваш стан добре контролюється, розумна кількість алкоголю може бути допустимим.

Як можна безпечно пити при діабеті?

Надмірне вживання алкоголю небезпечно для всіх, але діабетики повинні бути ще суворіше в цьому питанні. Лікар рекомендує суворо контролювати споживання вуглеводів при вживанні великої кількості алкоголю.

Ніколи не вживайте алкоголь натщесерце, їжа діє як губка і відразу ж перешкоджає попаданню занадто великої кількості алкоголю в кровотік.

Читайте також: Как алкоголь действует на организм: 10 аспектов

Вам слід регулярно пити воду, щоб підтримувати водний баланс і розбавляти алкоголь в кровотоці.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: novosti24.kyiv.ua  Переглядів: 55


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook