лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Коли закінчиться пандемія коронавірусу: нові прогнози ВООЗ

Три роки тому, 11 березня 2020 року, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус вперше офіційно назвав COVID-19 пандемією. Тепер він зробив новий прогноз.

Вплив пандемії на всі аспекти суспільства був величезним, але з березня 2020 року ми пройшли довгий шлях. Шкода від нового коронавірусу була послаблена завдяки реагуванням науки та систем охороні здоров’я. Але тепер ВООЗ має новий позитивний прогноз.Коли закінчиться пандемія

"Вперше щотижнева кількість зареєстрованих смертей нижча, ніж три роки тому, коли ми вперше використали слово "пандемія". Поліпшення значне. Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 закінчився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров'я, яка має міжнародне значення, і як пандемія", – заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреїсус.

Він нагадав, що минулої суботи виповнилося три роки з того часу, як ВООЗ вперше заявила, що глобальний спалах COVID-19 можна вважати пандемію.

Але, з точки зору ВООЗ, набагато важливіший момент настав за шість тижнів до цього, 30 січня 2020 року, коли я оголосив надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я міжнародного значення. На той час було зареєстровано менше 100 випадків COVID-19 за межами Китаю, і не було повідомлень про смерть за межами Китаю, – сказав генеральний директор ВООЗ.

Через три роки було зареєстровано майже 7 мільйонів смертей від COVID-19, хоча справжня кількість смертей набагато більша. Але за словами Гебреїсуса, зараз людство перебуває в набагато кращому становищі, ніж будь-коли під час пандемії.
Походження коронавірусу

Глава організації додав, що поки що так і не вдалося отримати відповідь на питання про походження коронавірусу, дослідження в цьому напрямі продовжуються.

Читайте також: Розроблено препарат для лікування коронавірусу

Зазначимо, зараз існує дві основні теорії походження COVID-19: його природне поширення від кажанів до тварин-посередників й зрештою людей, та випадковий витік із лабораторії.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 53


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook