лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Гіпертонію можна лікувати шоколадом

Чудова новина для шанувальників темного шоколаду. Вчені з Великобританії виявили, що какао зменшує артеріальний тиск та захищає серце.

Якщо ви не уявляєте своє життя без солодкого, то як улюблену закуску вибирайте темний шоколад. Справа в тому, що до складу какао-бобів входять флаваноли, які зміцнюють здоров'я серця за рахунок зниження артеріального тиску. Вони досягають цього ефекту, роблячи стінки судин еластичнішими. Це дозволяє крові легше поширюватися організмом.А ось куди популярніший молочний шоколад для цього не годиться, оскільки в ньому занадто високий вміст цукру, а ось частка какао-бобів становить лише 25%. Для порівняння, у темному шоколаді цей показник може сягати 90%. Дослідники з Університету Суррея виявили, що люди, які отримували добавки з шоколадом, уже протягом трьох годин демонстрували знижений артеріальний тиск і міцніші кровоносні судини.

Читайте також: Потниця: як боротися з літнім подразненням

У таблетках, які вони поглинали, містилася така кількість флаванолів, яку можна зустріти у 500 г темного шоколаду. Звичайно, вживати стільки цих солодощів не дуже розумно, тому варто задовольнятися меншою кількістю або пити какао в чистому вигляді. Неможливо заперечувати, що какао позитивно впливає на серцево-судинну систему. У Росії понад 40% дорослих людей страждають від підвищеного артеріального тиску або гіпертонії, що збільшує небезпеку інфарктів та інсультів.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 81


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook