лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Зміни з пальцями рук та ніг попереджають про хвороби

У деяких випадках станом пальців рук і ніг можна досить точно визначити наявність хвороб, зокрема, артриту або цукрового діабету, а також проблем із щитовидною залозою, повідомила терапевт Олена Морошкіна.

Лікар поділилася в інтерв'ю, що форма пальців, що змінилася, а також поява хворобливих відчуттів у них, проблеми зі станом нігтів можуть виявитися «тривожним дзвіночком», що вказує на можливу хворобу.Зокрема, біль у пальцях кінцівок може викликатись артритом, артрозом, подагрою, остеомієлітом, зауважила Морошкіна.

«Ще одним тривожним симптомом є дрібні ранки, що не гояться тижнями, зниження чутливості в пальцях. У цьому випадку велика ймовірність проблем із нервовою системою, а також порушення кровопостачання», - доповнила терапевт.

За словами експерта, ці симптоми можуть бути пов'язані з розвитком різних невропатій, варикозу, атеросклерозу судин, ревматоїдного артриту, інших небезпечних недуг. Наприклад, подібними змінами проявляються хвороби щитовидної залози, цукровий діабет.

Раптове потовщення пальців, ущільнення їх суглобів – це також потенційно небезпечна зміна, яка може вказувати на артрит, псоріаз, патологію дихальної системи, порушення серцево-судинної системи, проблеми із травленням. У деяких випадках потовщення кінчиків пальців свідчить про розвиток раку.

Також злоякісним симптомом може бути зміна у стані нігтів – на них може з'явитися синець, темна смужка. Хвороби легень, кишківника теж позначаються на здоров'ї нігтів, констатувала медик.

Читайте також: Що може ховатися за почуттям оніміння різних ділянок тіла

«Біль, зниження чутливості в пальцях і темні смуги на нігтях можуть приховувати серйозні недуги. Якщо ви не можете пояснити, з чим пов'язане їхнє виникнення, і напередодні не отримували травм – зверніться до лікаря», - надала порада Морошкіна.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 290


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook