лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Михайло Поплавський публічно принизив студентку та втрапив у сексистський скандал

Відео зі скандальними заявами артиста поширилося в Мережі.

Співак та ректор Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Поплавський опинився у центрі гучного скандалу.У Мережі з'явилося відео з дня відкритих дверей у виші, на якому артист спілкувався з абітурієнтами. Під час заходу розмова зайшла про кейтерінг за кулісами і одна з дівчат в залі жартома поцікавилася у ректора, чи пригостять їх варениками сьогодні. На запитання дівчини Поплавський з насмішкою відповів: "Подивися на себе, ще вареники тобі".

Така відповідь Михайла Михайловича викликала неабияке обурення серед присутніх у залі. Мовчати учні не стали та поставили ректору провокаційне запитання щодо неповажливих звернень Поплавського до студенток та спілкування з ними на "ти".

"Як ви можете називати свій університет найсучаснішим, якщо його ректор називає своїх студенток "тьолками" та "малими"?", - поцікавився хлопець в залі.

Спочатку артист почав заперечувати подібні висловлювання зі своїх вуст, однак, коли дівчата у залі почали казати про наявні докази, вирішив виправдатися.

"Це ж провокація! Мене немає за що критикувати взагалі. Я чистий піарник. Якщо скандалу немає, я його придумаю. Ми зараз не говоримо, повага чи не повага. Я буду звертатися на "ти". Я до студентів на "ви" не звертаюсь", - сказав зі сцени Поплавський.

Читайте також: Михайло Поплавський вивів студенток у купальниках узимку

У соціальних мережах студенти КНУКіМ також вирішили поділитися підтвердженням своїх слів, щодо зневажливого ставлення ректора до дівчат-студенток. На одному з роликів Поплавський каже, що в виші навчається 80% "тьолок".скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tsn.ua/glamur  Переглядів: 180


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook