лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Рюкзаки та мода: тренди у принтах

Рюкзаки - це не лише зручні супутники, але й креативні аксесуари. Розгляньмо, як аксесуари перетворилися на художнє полотно для вираження власного стилю та які найяскравіші тренди у принтах зараз.

Сучасні рюкзаки - це не лише зручні супутники, але й креативні, стильні аксесуари. Сьогодні наплічники не обмежуються лише своєю первинною метою - перенесенням речей. Розгляньмо, як аксесуари перетворилися на художнє полотно для вираження власного стилю та які найяскравіші тренди у принтах зараз.

Актуальні принти рюкзаків


Принти на наплічниках - це один із ключових елементів, які визначають їх особливий характер. Так дизайн може відображати індивідуальний смак, інтереси або навіть виражати певні модні тенденції. Ось кілька популярних принтів на рюкзаках:

  • геометричні принти: геометричні фігури, такі як трикутники, кола, та ромби, можуть створювати сучасний та абстрактний вигляд рюкзака;

  • квіти та рослинні мотиви: цей ніжний та жіночий принт завжди залишається популярним, особливо весною та влітку;

  • етнічні мотиви: міжкультурні впливи можуть виявитися у вигляді геометричних орнаментів, національних малюнків та традиційних візерунків;

  • географічні карти: карти різних регіонів або країн можуть додати елемент подорожі та авантюристського духу до вашого образу.


Принти від українського бренду HARVEST


Принт “отем”

Цей принт ідеально підійде для осені. Різні геометричні фігури та листочки в поєднанні з приглушеними кольорами коричневого, тьмяно-зеленого та цегляного - чудовий тандем для осіннього настрою.
Рюкзаки та мода: тренди у принтах

Принт “карта”

Карта як принт є символом подорожей та різноманітних пригод. Даний принт може викликати ностальгію або надихати вивчати нові місця.

Принт “фроузен”

Принт із серцями “фроузен” шляхом гри кольорів та форм є унісексовим. Особливо круто підійде для холодної пори року та стильно виглядає із різними луками.

Принт “орнамент квіти”

Принт орнамент квіти - це стильний та елегантний дизайн, який поєднує в собі гармонійні візерунки квітів та ніжних листків. Цей малюнок може надавати виробу особливого шарму та жіночності.

Принт “фольк”

Принт фольк поєднує етнічні мотиви, натхненні культурою і народними традиціями. Він нагадує традиційну українську хустку. Цей принт показує різноманіття і багатство культурної спадщини.

Принт “сплеш”

Принт нагадує полотно художника. Різноманітні краплі та мазки пензлем із поєднанням кольорів нагадують цікаву картину. Ним хочеться розбавити монотонні холодні образи.

Принтовані рюкзаки - це засіб виразити стиль та підкреслити унікальність за допомогою аксесуарів. На сайті HARVEST ви знайдете різноманітні принти наплічників. Оберіть рюкзак з принтом до душі і гарний настрій забезпечено!скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 126


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook