лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Лилия Ребрик показала, как выглядела с супругом в начале своих отношений (ВИДЕО)

Лилия Ребрик показала, как выглядела с супругом в начале своих отношений.

Ведущая Лилия Ребрик уже 7 лет, как в отношениях со своим супругом Андреем Диким. В браке с известным украинским хореографом у нее родилось уже двое детей, одна из дочерей появилась на свет совсем недавно.

Как известно, отношения Лилии Ребрик с будущим супругом начались с проекта "Танці з зірками". И накануне начала нового сезона "Танців з зірками" Ребрик решила вспомнить, как же именно начинались ее отношения с супругом:

"Як все починалось... 7 років тому. Після проб з різними партнерами (Дикий був серед них), я прийшла до керівництва й сказала , що хочу танцювати з Диким. На що мені кажуть: "Ти що, закохалася?". Я кажу: "Дуже смішно! Ха-ха". Видно, вони ще тоді щось знали... А ми пручалися))). Мені ще дуже подобалося поєднання прізвищ "на паркеті Дикий Ребрик". Обидва - спортсмени. Обидва - знаємо що таке перемога. Обидва - вміємо працювати. Обидва - вміємо йти до своєї мети. Й обидва - не підозрювали, що вже через півроку не зможемо жити один без одного. А тоді, якби я знала, що Дикий стане моїм чоловіком - я би не розказувала йому так багато про себе в гримерці. Тому він про мене знає все".

Вчора так багато коментарів-спогадів отримала про нашу з @andrii_dykyi пару на «Танцях з зірками», що не можу не викласти уривок з нашого першого ТАНГО. Як все починалось...😉🙈😉🙈😉🙈 7 років тому. Після проб з різними партнерами (Дикий був серед них), я прийшла до керівництва й сказала , що хочу танцювати з Диким. На що мені кажуть: «Ти що, закохалася?». Я кажу: «Дуже смішно! Ха-ха» 😂Видно, вони ще тоді щось знали🙈... А ми пручалися))). Мені ще дуже подобалося поєднання прізвищ «на паркеті Дикий Ребрик»😂👌. Обидва- спортсмени. Обидва- знаємо що таке перемога. Обидва- вміємо працювати. Обидва- вміємо йти до своєї мети. Й обидва- не підозрювали, що вже через півроку не зможемо жити один без одного🙈. А тоді, якби я знала , що Дикий стане моїм чоловіком- я би не розказувала йому так багато про себе в гримерці. Тому він про мене знає все😂😉. P.S. Всім доброго ранку. Годую Манюню й пишу цей пост-ностальжі..))))))))))))). Дякую Вам за прохання викласти це танго). Який ще танець хочете згадати й побачити? #дикасімейка #танго #яквсепочиналося

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on


Читайте также: Лилия Ребрик рассказала, как украсит и что положит в пасхальную корзину

Для Лилии Ребрик этот проект стал судьбоносным.скачать dle 12.0
рейтинг новости: 
  • Нравится
  • 0
Источник: tochka.net  Просмотров: 1 630


КОММЕНТИРОВАТЬ
Видео
Мы в соцсетях
  • Facebook